ДатаТурнирГородЗаявки
14-15.09.2019 Конгрес судів СГОСТУ
орг.:СГОСТУ
Київ
29.09.2019 Inspiration Cup
орг.:
Київ
05.10.2019 Відкриття сезону
орг.:Бездушна Гритчак Євлашевський
Київ
06.10.2019 Перша столиця відкривае сезон
орг.:Караченцев Володимир
Харків
06.10.2019 Гармония Танца
орг.:Портянко Алексей, Портянко Ирина
Кропивницкий
12.10.2019 Кубок України 2019
орг.:Володимир Константинов, Евген Волошко
Київ
13.10.2019 Кубок Star Way
орг.:Луцка Ксенія
Київ
13.10.2019 "Осінній Марафон"
орг.:Мацюк Павло
Вінниця
19.10.2019 IMPERIAL CUP-2019
орг.:Троицкий Дмитрий, Городецкий Андрей,Пелих Максим
Київ
19.10.2019 Ювенал-Престиж 2019
орг.:Труханов Сергей, Труханова Виктория
Кривой Рог
20.10.2019 "Uman Dance Cup"
орг.:Олександр Кравченко
Умань
26.10.2019 Кубок Олімпа
орг.:Машина Марина
Кропивницкий
26.10.2019 АтестаціяКиїв79
02.11.2019 Відкритий Чемпіонат Київської області
орг.:Гритчак Дмитро
Київ
02.11.2019 INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL “POLTAVA TROPHY-2019”
орг.:Євген Бронніков
Полтава
03.11.2019 Відкритий Всеукраїнський фестиваль зі спортивного бального танцю «Крок до зірок. Перший крок»
орг.:Сергей Полуляхов, Мария Овсиенко
Харьков
03.11.2019 Krivbass Dance Festival
орг.:Зорін Максим
Кривий Ріг
09.11.2019 «Step by Step»
орг.:Меліхов Вадим, Жук Олексій
Харків
09.11.2019 "Autumn Start up dance".
орг.:Савчук Алла, Склярець Денис
Чернігів
09.11.2019 Golden Autumn
орг.:Грибан Михайло Коноваленко Олександр
Житомир
10.11.2019 Sport & Dance Cup
орг.:Салин Сергей, Гришина Елена
Харьков
16.11.2019 Dance Sport Life
орг.:Мачулка, Белуха, Шиманский
Київ
16-17.11.2019 Kharkiv Trophy-2019
орг.:Ольга и Сергей Полуляховы
Харьков
16-17.11.2019 IX International dance sport festival " RENAISSANCE CUP 2019 "
орг.:Мальовани Кирило та Ольга
Дніпро
17.11.2019 Відкритий чемпіонат України за загальним та роздільнмими заліками
орг.:Караченцев Володимир
Харків
23.11.2019 "Магія танцю-2019"
орг.:Городецький Андрій
Київ
23.11.2019 Air Dance Cup
орг.:Усатюк Олександр Володимирович , Крохмалюк Олексій Андрійович
Бориспіль
24.11.2019 Gold Cup
орг.:Барановський Олександр
Кривий Ріг
24.11.2019 Діамант Поділля
орг.:
Київ
24.11.2019 Prestige Cup 2019
орг.:Панасенко Дмитро
Северодонецьк
24.11.2019 Золота осінь 2019
орг.: Савчук Віталій
24.11.2019 "Зустріч лрузів"
орг.:Гаранина Ольга
Суми
24.11.2019 Кубок Перлини
орг.:Ігор та Євгенія Добрянські
Черкаси
30.11-01.12.2019 Чемпіонат СГОСТУ
орг.:СГОСТУ
Київ
01.12.2019 Зірки Паркету
орг.:Семерік Олександр
Харків
07.12.2019 Атестація
орг.:КБТ "Діамант-Еліт"
Київ
07.12.2019 Зимовий Вальс
орг.:Вовненко Юрій
Кропивницький
07-08.12.2019 Восходящие звёзды
орг.:Цырлины Александра и Светлана
Харьков
08.12.2019 Кубок мера
орг.:Евлашевський Констянтин
Боярка
14.12.2019 Зимова феєрія
орг.:Каріна та Анатолій Неверовські
Черкаси
14.12.2019 Dream cup
орг.:Гамарець Сергій
Київ
22.12.2019 Krivbass Open
орг.:Шульга Володимир
Кривий Ріг
25-26.01.2020 First Capital пам`яті Олексія Літвинова
орг.:Караченцев Володимир
Харків
01.02.2020 Кубок Асгарда
орг.:Евлашевський Констянтин
Київ
01-02.02.2020 Восходящие звёзды
орг.:Цырлины Александра и Светлана
Харьков
02.02.2020 Відкрита Першість Львівської області зі спортивного танцю
орг.:Попович Тетяна
Львів
08.02.2020 Кубок Ренесансу
орг.:Гамарець Сергій
Київ
08.02.2020 Зустріч друзів
орг.:Фролови Валентин та Віра
Черкаси
09.02.2020 Winter Trophi
орг.:Івашко Андрій Олександрович
Кривий Ріг
15.02.2020 Атестація
орг.:КБТ "Діамант-Еліт"
Київ
16.02.2020 Премьера
орг.:Стадніков Володимир
Київ
29.02.2020 «Step by Step»
орг.:Меліхов Вадим
Харків
29.02.2020 Кубок Чемпіона
орг.:Гритчак Дмитро
Київ
01.03.2020 Кубок Фаворита
орг.:Вовненко Юрій
Київ
14.03.2020 Bomond Dance Cup 2020
орг.:Сергій Ісаєв
Кропивницький
14-15.03.2020 "Перлини сезону-2020"
орг.:Городецький Андрій
Київ
15.03.2020 Sport & Dance Cup
орг.:Салин Сергей, Гришина Елена
Харьков
15.03.2020 Elite Triumph Dance Cup
орг.:Лавреньов Констянтин, Барановський Олександр
Кривий Ріг
21.03.2020 Start up dance 2020
орг.:Савчук Алла
Чернігів
22.03.2020 "Kharkiv Spring Cup"
орг.:Караченцев Володимир
Харків
22.03.2020 Кубок міста Черкаси"
орг.:Ігор та Євгенія Добрянські
Черкаси
28.03.2020 Київський Вальс
орг.:СГОСТУ
Київ
28.03.2020 Кубок міста Кропивницький
орг.:Машина Марина
Кропивницький
04.04.2020 Атестація
орг.:КБТ "Діамант-Еліт"
Київ
04-05.04.2020 Zerkalnaya Struya 2020
орг.:Хавкин Генадій
Харків
04-05.04.2020 AIR DANCE CUP
орг.:Усатюк Олександр Володимирович , Крохмалюк Олексій Андрійович
Бориспіль
11.04.2020 PRESTIGE OPEN CUP-2020
орг.:Троицкий Дмитрий
Київ
12.04.2020 Carnaval dance festival
орг.:Цырлины Александра и Светлана
Коропово
12.04.2020 " SPRING RENAISSANCE 2020 "
орг.:Мальовани Кирило та Ольга
Дніпро
12.04.2020 Кубок Українки 2020
орг.:Томашевська Марія
Українка
12.04.2020 Кубок Орхідеї
орг.:Волошин Ігор
Кропивницкий
18.04.2020 «Step by Step»
орг.:Меліхов Вадим, Жук Олексій
Харків
25.04.2020 Танцювальний марафон
орг.:Бєлуха, Мачулка
Київ
01.05.2020 Весняна феєрія
орг.:Каріна та Анатолій Неверовські
Черкаси
09.05.2020 Polissya Open
орг.:Грибан Михайло Коноваленко Олександр
Житомир
09-10.05.2020 «East Ukrainian Cup-2020»
орг.:Полуляхови Сергій та Ольга
Харків
10.05.2020 Зірки Олімпу
орг.:ГО ТСК ДАНС ОЛІМП
Київ
16.05.2020 Krivbass Open 2020
орг.:Шульга Володимир
Кривий Ріг
23.05.2020 Атестація
орг.:КБТ "Діамант-Еліт"
Київ
23.05.2020 INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL “POLTAVA WALTZ-2020”
орг.:Євген Бронніков
Полтава
24.05.2020 Закриття сезону
орг.:Бездушна Гритчак Євлашевський
Київ
24.05.2020 Травневий вальс
орг.:Віра та Валентин Фролови
Черкаси
31.05.2020 Uman dance cup
орг.:Олександр Кравченко
Умань
06.06.2020 Перша столиця закриває сезон
орг.:Караченцев Володимир
Харків
07.06.2020 SUMMER STARS 2020
орг.:Посошко Александр
Лисичанск
13.06.2020 «Step by Step»
орг.:Меліхов Вадим, Жук Олексій
Харків