ДатаТурнірМістоЗаявки
21.10.2017 Kyiv Autumn Cup
орг.:Оксененко Андрій, Єгоров Єгор
Київ
21.10.2017 Барви Осені
орг.:Стукаленко Світлана
Олександрія202
21.10.2017 «Мрія»
орг.:Галина Кабарухіна, Володимир Кабарухін
Харків122
22.10.2017 Sumy Open
орг.:Мельник Роман, Мельник Анна
Суми158
22.10.2017 Осінній Шарм
орг.:Кравченко Олександр
Умань273
22.10.2017 Осіння Одеса
орг.:Марич Сергій
Одеса
22.10.2017 Осінній Силует
орг.:Браїлова Ірина
Херсон137
22.10.2017 Grand Prix 2017
орг.:Пархоменко Артем, Склярова Тетяна
Дніпро330
22.10.2017 Перші кроки
орг.:Хавкін Геннадій
Харків
26-27.10.2017 Training Camp: Marek Kosaty
орг.:Consulting Dance Studio
Южне
28-29.10.2017 Dnipro Dance Stars
орг.:Кадаєва Аліса, Круковський Нікіта
Дніпро
28.10.2017 Golden Autumn. Відкритий Чемпіонат Житомирської області. Відбіркові на Чемпіонат СГОСТУ
орг.:Грибан Михайло, Коноваленко Олександр
Житомир80
28-29.10.2017 Star Festival Awards
орг.:Руденко Віталій
Київ
28-29.10.2017 West-Ukrainian Open
орг.:Козак Володимир, Козак Тетяна
Львів
28.10.2017 АттестаціяКиїв70
29.10.2017 Kharkiv Dance Festival
орг.:Андрющенко Володимир, Климов Андрій
Харків
29.10.2017 Золота осінь
орг.:Майстер Леонід, Майстер Оксана
Черкаси18
29.10.2017 Кубок Прометея
орг.:Жосан Лілія, Жосан Віталій
Дніпро268
29.10.2017 Відкритий кубок Центрального регіону
орг.:Константинов Володимир, Зіненко Василь
Кременчуг
04-05.11.2017
UkrDanceCup 2017
Харків, орг.:Шапіро Олег, Шапіро Катерина, Кравчук Віктор. Директор: Хавкін Геннадій
04.11.2017 Відкритий Чемпіонат Києва та Київської областіз танювального спорту
орг.:Гритчак Дмитро
Київ4
04-05.11.2017 Ритм 2017
орг.:Застровський Сергій
Луцьк
04.11.2017 Відкритий кубок Київської області
орг.:Константинов Володимир, Волошко Євгеній
Київ
04.11.2017 АттестаціяКиїв0
05.11.2017 Танцювальний марафон
орг.:Суботін Євгеній
Знамянка77
11-12.11.2017 Кубок Олімпа
орг.:Машина Марина
Кропивницький21
11-12.11.2017 Танцювальный марафон
орг.:Полигач Ігор
Тернопіль
11-12.11.2017 Vlll International Dance Festival `POLTAVA TROPHY-2017`
орг.:Бронніков Євгеній, Броннікова Світлана
Полтава
11.11.2017 Dance Eхperience 2017
орг.:Бакалор Тимофій, Сименчук Віталій
Київ
12.11.2017 Висхідні зірки
орг.:Цирліна Олександра
Коропові хутори
12.11.2017 Gold Cup 2017
орг.:Барановський Олександр, Барановська Уляна
Кривий Ріг40
12.11.2017 Кубок Броварів
орг.:Бездушна Ірина
Бровари
12.11.2017 Кубок Федерацій
орг.:Константинов Володимир, Пономаренко Людмила
Харків
18-19.11.2017 VII Міжнародний конкурс зі спортивних танців Кубок Ренесансу 2017
орг.:Мальований Кирило, Мальована Ольга
Дніпро2
18-19.11.2017 Осінній марафон. Відбіркові на Чемпіонат СГОСТУ
орг.:Мацюк Павло, Гладкий Денис, Мацюк Олександр
Вінниця
18-19.11.2017
Dance Sport Life
Київ, орг.:Мачулка Володимир, Бєлуха Дмитро, Шиманський Андрій
18-19.11.2017 Victoria Cup
орг.:Шкурєєв Кирилл, Сашков Дмитро, Холодова Маргарита
Харків
19.11.2017 Sport and Dance Cup
орг.:Салін Сергій
Харків2
19.11.2017
Legend of Dance 2017
Червоний Донець, орг.:Алєксєєв Вадим
19.11.2017 Air Dance Cup
орг.:Усатюк Олександр, Крохмалюк Олексій
Бориспіль
19.11.2017 Rising Stars
орг.:Хіль Станіслав
Запоріжжя
19.11.2017 Відкритий Кубок Миколаєва
орг.:Константинов Володимир, Константинова Світлана
Миколаїв
19.11.2017 АттестаціяБориспіль0
25.11.2017 Магія танцю
орг.:Городецький Андрій
Київ
25.11.2017 Кубок мера
орг.:Майстер Леонід
Мироновка
26.11.2017 `Кубок Жемчуга`
орг.:Добрянський Ігор, Добрянська Євгенія
Черкаси
27.11.2017 Kharkov Latin Camp. Vlad Pavlov
орг.:Караченцев Володимир
Харків
02.12.2017 Зимовий вальс
орг.:Вовненко Юрій
Кропивницький
02.12.2017 Сніжна феєрія
орг.:Мілієнко Анна
Вишгород
02.12.2017 Зимова зірка
орг.:Іванишин Антон, Литвинович Анна
Київ
03.12.2017 Multidance
орг.:Овчинніков Олексій
Київ
03.12.2017 Кубок Одеси
орг.:Кузьмінський Георгій, Земляний Дмитро
Одеса
03.12.2017 Обласні відбіркові на Чемпіонат СГОСТУ
орг.:Гараніна Ольга
Суми
03.12.2017 `Крок до зірок`
орг.:Полуляхов Сергій, Полуляхова Ольга
Харків
09-10.12.2017 Кубок Харківського міського голови 2017
орг.:Францен Сергій
Харків
09.12.2017 Бал Чемпіонів
орг.:Гордієнко Алла
Чернігів
09-10.12.2017 Різдвяні зустрічі 2017
орг.:Скаженик Юлія, Скаженик Григорій
Краматорськ
10.12.2017 Bravo Cup
орг.:Тарасов Кирило, Тарасова Олександра
Дніпро
16.12.2017 Зимова феєрія. Відкритий Чемпіонат Черкаської області. Відбіркові на Чемпіонат СГОСТУ
орг.:Неверовський Анатолій, Неверовська Каріна
Черкаси
16-17.12.2017 Київська Русь
орг.:Балла Олексій, Балла Тетяна
Київ
16-17.12.2017 Зимовий кубок Харкова
орг.:Шкурєєв Кирилл, Сашков Дмитро, Холодова Маргарита
Харків
17.12.2017 Кубок Мрії
орг.:Кабарухін Володимир
Харків
17.12.2017 Зимовий Бал
орг.:Сафронов Євгеній, Сафронова Ольга
Суми
17.12.2017 Krivbass Open 2017
орг.:Шульга Володимир
Кривий Ріг
17.12.2017 Open Kharkiv Ball
орг.:Меліхов Вадим, Бобрусь Костянтин
Харків
21-24.12.2017 Training Camp: Matej Krajcer
орг.:Consulting Dance Studio
Київ
23.12.2017 Stardance
орг.:Яночок Олександр, Пащенко Микола
Бровари
23-24.12.2017 Christmas ball 2017
орг.:Гриценюк Роман
Рівне
24.12.2017 Перший Чемпіонат FNDL
орг.:Хавкін Геннадій, Шапіро Олег
Харків
20-21.01.2018 Київський вальс
орг.:Машин Ігор
Київ
21.01.2018 Кубок Содружества
орг.:Алєксєєв Вадим, Панченко Віталій
Харків
27-28.01.2018
`First Capital` пам`яті Олексія Литвинова
Харків, орг.:Караченцев Володимир, Литвинова Марія
27.01.2018 Team Dance Cup
орг.:Гафонов Артем
Київ
28.01.2018 Crystal Cup
орг.:Владикіна Анна, Владикін Вадим
Київ
03.02.2018 Winter Dance Cup 2018
орг.:Руденко Віталій, Журавський Сергій, Левіт Ірина
Київ
03.02.2018 Зустріч друзів
орг.:Фролов Валентин, Фролова Віра
Черкаси
03-04.02.2018 Кубок Київського міського голови
орг.:Францен Сергій
Київ
04.02.2018 Кубок Асгарду
орг.:Євлашевський Костянтин
Київ
04.02.2018 Chicago
орг.:Кобзарь Сергій, Кобзарь Карина
Харків
04.02.2018 Зимовий трофей
орг.:Івашко Андрій
Кривий Ріг
10-11.02.2018 StarLight `Grand Prix Cup` 2018
орг.:Міркін Роман
Київ
10-11.02.2018 `Діамант Поділля`
орг.:Мацюк Павло, Мацюк Аліна
Вінниця
10-11.02.2018 Ритм 2018
орг.:Застровський Сергій
Луцьк
10.02.2018 Кубок Ренесансу
орг.:Гамарець Сергій
Київ
10-11.02.2018 Відбіркові на Чемпіонат України
орг.:Шкурєєв Кирилл, Сашков Дмитро
Харків
17-18.02.2018 Duet 2018
орг.:Булейко Руслан, Ноздріна Тетяна
Полтава
17-18.02.2018 Masters of Dance
орг.:Майстер Леонід
Черкаси
17-18.02.2018 Прем`єра 2018
орг.:Стадніков Володимир
Київ
25.02.2018 Winter dance
орг.:Канцедал Ігор
Харків
03.03.2018 VI Кубок Фаворита
орг.:Вовненко Юрій
Кропивницький
03-04.03.2018 Odessa spring Championship
орг.:Герасименко Євгеній
Одеса
03.03.2018 Кубок Чемпіона
орг.:Гритчак Дмитро
Київ
04.03.2018 Sport and Dance Cup
орг.:Салін Сергій
Харків
04.03.2018 Carnaval Resort and Spa Cup
орг.:Панченко Віталій
Коропово
04.03.2018 Kharkiv Dance Festival. Spring Edition
орг.:Андрющенко Володимир, Климов Андрій
Харків
10-11.03.2018 Ритми весни
орг.:Полигач Ігор
Тернопіль
10-11.03.2018 Kyiv Stars
орг.:Овчинніков Олексій
Київ
11.03.2018 Elite-Triumph Dance Cup
орг.:Барановський Олександр, Лавреньов Костянтин
Кривий Ріг
11.03.2018 Змагання
орг.:Кобзарь Сергій, Кобзарь Карина
Харків
17.03.2018 Кубок міста Черкаси
орг.:Добрянський Ігор, Добрянська Євгенія
Черкаси
17.03.2018 Startup Dance
орг.:Савчук Алла
Чернігів
17-18.03.2018 Перлина сезону
орг.:Городецький Андрій
Київ
18.03.2018 Харківська Весна
орг.:Караченцев Володимир
Харків
18.03.2018 Bomond Dance Cup
орг.:Ісаєв Сергій
Долинська
18.03.2018 Sport and Dance Cup
орг.:Салін Сергій
Харків
18.03.2018 Броварський зорепад
орг.:Бездушна Ірина
Бровари
18.03.2018 Слава Україні
орг.:Мельник Роман, Мельник Анна
Суми
24-25.03.2018 Volyn Open - 2018
орг.:Кузнєчихін Станіслав, Кузнєчихіна Софія
Володимир-Волинський
24-25.03.2018 Чемпіонат СГОСТУ
орг.:Рада СГОСТУ
Київ
25.03.2018 Гармонія танцю 2018
орг.:Портянко Олексій
Кропивницький
25.03.2018 Зустріч друзів
орг.:Гараніна Ольга
Суми
31.03-01.04.2018 Kings Of The Parquet
орг.:Гладкий Денис, Гладкая Каріна
Вінниця
31.03-01.04.2018 Viennese Waltz Cup 2018
орг.:Ісичко Геннадій
Слобожанський
01.04.2018 Кубок Одеси
орг.:Кузьмінський Георгій, Земляний Дмитро
Одеса
01.04.2018 Кубок мера
орг.:Мілієнко Анна
Вишгород
01.04.2018 TenDance Cup
орг.:Тралков Дмитро, Тралкова Юлія
Харків
01.04.2018 Victoria Trophy
орг.:Труханов Сергій
Кривий Ріг
14.04.2018 Квітневий вернісаж
орг.:Троіцький Дмитро
Київ
15.04.2018 Висхідні зірки
орг.:Цирліна Олександра
Коропові хутори
21-22.04.2018 Кубок Полтавщини 2018
орг.:Жиров Олександр, Дзюбан Оксана, Панасюк Наталя
Полтава
21.04.2018 Весняна феєрія. Відкритий класифікаційний Кубок Черкаської області
орг.:Неверовський Анатолій, Неверовська Каріна
Черкаси
21.04.2018 Кубок мера
орг.:Аврашко Марія
Українка
21.04.2018 Кубок міського голови
орг.:Журавський Сергій
Старокостянтинів
21-22.04.2018 Кубок Святогір`я
орг.:Овчинніков Олексій
Святогірськ
21.04.2018 Енергія танцю
орг.:Русакова Олександра
Харків
21.04.2018 Super Star
орг.:Журавльова Людмила
Кривий Ріг
21.04.2018 Кубок Мироновки
орг.:Майстер Леонід
Мироновка
22.04.2018 Весняний Силует
орг.:Браілова Ірина
Херсон
22.04.2018 Кубок Орхідеї
орг.:Волошин Ігор
Кропивницький
22.04.2018 Air Dance Cup
орг.:Усатюк Олександр, Крохмалюк Олексій
Бориспіль
28-29.04.2018 IX International Dance Festival Zerkalnaya Struya 2018
орг.:Хавкін Геннадій
Харків
28-29.04.2018 Танцювальний марафон
орг.:Бєлуха Дмитро, Мачулка Володимир
Київ
28-29.04.2018 Polissya Open
орг.:Грибан Михайло, Коноваленко Олександр
Житомир
28.04.2018 Феєрверк талантів
орг.:Стукаленко Світлана
Олександрія
05-06.05.2018 Rivne Open Cup
орг.:Гриценюк Роман
Рівне
06.05.2018 Кубок Співдружності
орг.:Алєксєєв Вадим, Панченко Віталій
Харків
12-13.05.2018 Кубок ректора
орг.:Спінул Ігор
Кропивницький
12.05.2018 Перлини сезону
орг.:Добрянський Ігор, Добрянська Євгенія
Черкаси
12-13.05.2018 Krivbass Open 2018
орг.:Шульга Володимир
Кривий Ріг
13.05.2018 Кубок Борисполя
орг.:Маркевич Наталія
Бориспіль
19-20.05.2018 Кубок Тренера
орг.:Грабовський Олексій
Київ
20.05.2018 Стань зіркою
орг.:Сафронова Ольга, Сафронов Євгеній
Суми
20.05.2018 Мрія 2018
орг.:Кабарухін Володимир
Харків
20.05.2018 VIII Малий кубок міста Харкова
орг.:Шкурєєв Кирилл, Сашков Дмитро
Харків
26.05.2018 Dance in the heart
орг.:Яночок Олександр, Пащенко Микола
Бровари
26.05.2018 Кубок Панди
орг.:Шапкіна Наталія
Київ
27.05.2018 Гран-Прі Слобожанщини 2018
орг.:Бобрусь Костянтин
Харків
27.05.2018 Кубок міста Знам`янка 2018
орг.:Суботін Євгеній
Знам`янка
27.05.2018 Травневий вальс
орг.:Фролов Валентин, Фролова Віра
Черкаси
27.05.2018 Весняна фантазія
орг.:Гордієнко Алла
Чернігів
02-10.06.2018 Chernomorsk Open
орг.:Гритчак Дмитро, Штогрин Володимир
Чорноморськ
02.06.2018 Diamant Cup
орг.:Захаров Сергій
Харків
03.06.2018 Перша столиця - літній формат
орг.:Караченцев Володимир
Харків
03.06.2018 Summer Star 2018
орг.:Посошко Олександр
Северодонецьк
09.06.2018 Закриття сезону
орг.:Майстер Леонід, Майстер Оксана
Черкаси
10.06.2018 Закриття сезону
орг.:Машина Марина
Кропивницький
15-17.06.2018 Black Sea Open Cup 2018
орг.:Герасименко Євгеній, Майстер Леонід
Одеса