ДатаТурнірМістоЗаявки
23.03.2019
975
23.03.2019 Odessa Spring Championship 2019
орг.:Герасименко Євген
Одеса
23.03.2019 International open Afula 2019
орг.:Якір та Інна Коган
Афула , Ізраіль
23-24.03.2019 Viennese waltz Cup
орг.:Ісичко Генадій
Слобожанське
23-24.03.2019 "Golden Gate 2019"
орг.:Кравчук Оксана, Кеба Алла, Федчишина Анастасія
Київ
24.03.2019 Кубок м. Черкаси
орг.:Ігор та Євгенія Добрянські
Черкаси678
29-31.03.2019 Athens Dance Sport Open
орг.: Filio Karatza WDC AL
Афины, Греция
30.03.2019 Кубок міста Кропивницького 2019
орг.: КСТ "Олімп"
Кропивницький41
30.03.2019 "Kyiv Open Cup 2019"
орг.:Леонід Майстер та Євген Герасименко
Бровари
30.03.2019 Кубок міського голови
орг.: Андрій Назаренко Вікторія Назаренко
Кременчук
30.03.2019 Відкритий чемпіонат Чернігівської області з танцювального спорту
орг.:Олексій Загоруйко та Олександра Шелкова
Чернігів
06.04.2019 "Кубок Абсолюта 2019"
орг.:Пахомова Олена
Київ
06.04.2019 Кубок Полтавської області
орг.:Володимир Константинов, Василь Зіненко
Кременчук
06.04.2019
Лабориторія Успіху
Київ, орг.:Черненко Тімофій
5
06-07.04.2019 "Енергія танцю 2019"
орг.:Олександра Русакова
Харків
06-07.04.2019 Кубок Полтавщини 2019
орг.:Жиров Олександр, Дзюбан Оксана, Панасюк Наталія
Полтава
07.04.2019 Sport & Dance Cup
орг.:Сергей Салин, Елена Гринишина
Харків51
07.04.2019 Весняний бал - 2019
орг.:Андрющенко Володимир, Климов Андрій
Харків6
07.04.2019 Атестація
орг.:КБТ "Диамант-Элит"
Київ
13.04.2019 Viktoria Trophy 2019
орг.:Труханов Сергій, Труханова Вікторія
Кривий Ріг
13.04.2019 AIR DANCE CUP
орг.:Усатюк Олександр, Крохмалюк Олексій
Бориспіль82
13.04.2019 Prestige Open Cup - 2019
орг.:Троіцький Дмитро
Київ
13.04.2019 Кубок Київа 2019
орг.:Володимир Константинов, Евген Волошко
Київ
14.04.2019 Carnaval dance festival
орг.:Цирліни Олександра та Светлана
Короповы Хутора82
14.04.2019 Spring Renaissance
орг.:Малёваные Кирилл и Ольга
Дніпро
14.04.2019 Dance Generation
орг.:Матвійчук Олексій
Червоноград
14.04.2019 Кубок Орхідеї
орг.:Волошин Ігор
Кропивницький66
14.04.2019 Кубок Українки
орг.:Томашевська Марія
Українка
14.04.2019 Кубок Федерацій 2019
орг.:Володимир Константинов, Пономаренко Людмила
Харків
20.04.2019 Весняна феєрія. Відкритий класифікаційний Кубок Черкаської області
орг.:Неверовський Анатолій та Каріна
Черкаси
20.04.2019 Феєрверк талантів
орг.:Свiтлана Стукаленко
Олександрія
20.04.2019 Кубок Мрії завершальний тур
орг.:Кабарухіна Галина, Кабарухін Володимир
Харків
20.04.2019 Гран-Прі Полтавщини
орг.:Горголь Петро
Полтава
20-21.04.2019 Кубок Святогір я
орг.:Овчинніков Олексій
Святогорск
21.04.2019 «Відкритий Всеукраїнський фестиваль зі спортивного бального танцю «Крок до зірок. Третій крок. Супер-фінал».
орг.:Сергей Полуляхов, Мария Овсиенко
Харків30
21.04.2019
Весняна Одеса
Одеса, орг.:Марич Сергій
04.05.2019 Polissya Open
орг.:Грибан Михайло, Коноваленко Олександр
Житомир
04.05.2019 Броварской зведопад 2019
орг.:Бездушная Ірина
Бровари
11-12.05.2019 "Krivbass open 2019. Кубок мера"
орг.:Шульга Володимир
Кривий Ріг
12.05.2019 Зірки Олімпу
орг.:Крамар Ольга
Київ
12.05.2019
Кубок Борисполя- 15 років
Бориспіль, орг.:Маркевич Наталя
12.05.2019 «Кубок міста Знам янка-2019»
орг.:Суботин Євген
Знаменка
12.05.2019 Відкритий Чемпіонат Полтавської області
орг.:Володимир Константинов, Василь Зіненко
Кременчук
18.05.2019
" FEERIYA CUP-2019"
Дніпро, орг.:Штельмах Віталій
18-19.05.2019 Кубок Тренера
орг.:Грабовський Олексій, Андрусенко Марина
Київ
19.05.2019 Кубок Співдружності
орг.:Алексеев Вадим, Панченко Віталій
Харків
25.05.2019 Panda Cup
орг.:Шапкіна Наталья, Родичева Ольга
Київ
25.05.2019 Кубок діаманта
орг.:Гаврілова Олена
Кропивницький
25.05.2019 DANCE IN THE HEART 2019
орг.:Яночок Олескандр, Пащенко Микола
Бровари
26.05.2019 "Spring fantasy"
орг.:Гордієнко Алла
Чернігів
26.05.2019 Dance Life
орг.:Шиманський Андрій
Київ
26.05.2019 Травневий вальс
орг.:Фролови Валентин та Віра
Черкаси
26.05.2019 Відкритий Чемпіонат Київської області 2019
орг.:Володимир Константинов, Евген Волошко
Київ
01.06.2019 Chernomorsk Open Cup
орг.:Гритчак Дмитрий, Штогрин Владимир
Чорноморск
02.06.2019 Кубок Голови ХОДА Гран-Прі Слобожанщини 2018-2019
орг.:Бобрусь Костянтин
Харків
02.06.2019 Перша столиця закрыває сезон. Літній Кубок
орг.:Караченцев Володимир
Харків
02.06.2019 Uman Dance Cup
орг.:Кравченко Олександр
Умань
02.06.2019 Гармонія танцю 2019
орг.:Олексій та Ірина Портянко
Кропивницький
02.06.2019 Vinnitsa Open Championship
орг.: Пашинин Андрей
Вінниця
08.06.2019 Cherkasy Summer 2019
орг.:Майстер Леонід, Майстер Оксана
Черкаси
08.06.2019
Odessa open cup - 2019
Одеса, орг.:Марич Сергій
09.06.2019 "Summer Stars 2019"
орг.:Олександр Посошко
Лисичанск
09.06.2019 SUMMER BREEZE 2019
орг.:Козлов Іван
Бердянск
15.06.2019 Ukrainian Open Cup 2019
орг.:Володимир Константинов, Світлана Константинова
Коблево
16.06.2019 Ukrainian Open Championchip 2019
орг.:Володимир Константинов, Світлана Константинова
Коблево
22.06.2019 IDSL International Dance Sport League s Open Cup 2019
орг.:Володимир Константинов, Світлана Константинова
Коблево