ДатаТурнірМістоЗаявки
16.12.2017 Зимова феєрія. Відкритий Чемпіонат Черкаської області. Відбіркові на Чемпіонат СГОСТУ
орг.:Неверовський Анатолій, Неверовська Каріна
Черкаси511
16.12.2017 Київська Русь
орг.:Балла Олексій, Балла Тетяна
Київ
16.12.2017 Зимовий кубок міста Харкова
орг.:Кирило Шкуреев, Дмитро Сашко, Маргарита Шкуреева
Харків419
16.12.2017 Аттестація `Зірки Олімпу`Київ110
16.12.2017 Аттестація DSAКиїв209
17.12.2017 Krivbass Open 2017
орг.:Шульга Володимир, Луковська Поліна
Кривий Ріг522
17.12.2017 Open Kharkiv Ball
орг.:Меліхов Вадим, Бобрусь Костянтин
Харків
17.12.2017 Стань Зіркою
орг.:Ольга Сафронова, Євген Сафронов
Суми78
17.12.2017 Аттестація `Крок до Зірок`Київ18
21-24.12.2017 Training Camp: Matej Krajcer
орг.:Consulting Dance Studio
Київ
23.12.2017 Stardance
орг.:Яночок Олександр, Пащенко Микола
Бровари
23-24.12.2017 Christmas ball 2017
орг.:Гриценюк Роман
Рівне
23.12.2017
Чемпіонат FNDL
Харків, орг.:Команда FNDL
24.12.2017 Новорічний Бал
орг.:Сергій Марич
Одеса
24.12.2017 Кубок Південного Регіону
орг.:Володимир Константинов, Світлана Константинова
Миколаїв
24.12.2017 Перші кроки. Новорічний Карнавал
орг.:Марина Машина
Кропивницький44
20-21.01.2018
Київський вальс
Київ, орг.:Машин Ігор
5
21.01.2018 Кубок Содружества
орг.:Алєксєєв Вадим, Панченко Віталій
Харків
27-28.01.2018
`First Capital` пам`яті Олексія Литвинова
Харків, орг.:Караченцев Володимир, Литвинова Марія
27.01.2018 Team Dance Cup
орг.:Гафонов Артем
Київ
27.01.2018 Winter Cup 2018
орг.:Dioletis Stamatis, Victoria Sukhorucico
Athens, Greece8
28.01.2018 Crystal Cup
орг.:Владикіна Анна, Владикін Вадим
Київ
03.02.2018 Winter Dance Cup 2018
орг.:Руденко Віталій, Журавський Сергій, Левіт Ірина
Київ
03.02.2018 Зустріч друзів
орг.:Фролов Валентин, Фролова Віра
Черкаси
03-04.02.2018 Кубок Київського міського голови
орг.:Францен Сергій
Київ
04.02.2018 Кубок Асгарду
орг.:Євлашевський Костянтин
Київ
04.02.2018 Chicago
орг.:Кобзарь Сергій, Кобзарь Карина
Харків
04.02.2018 Зимовий трофей
орг.:Івашко Андрій
Кривий Ріг
04.02.2018 Зимова Казка
орг.:Сергій Марич
Одеса
04.02.2018 Відкритий Кубок Миколаївської області
орг.:Володимир Константинов, Світлана Константинова
Миколаїв
10-11.02.2018 StarLight `Grand Prix Cup` 2018
орг.:Міркін Роман
Київ
10-11.02.2018
`Діамант Поділля`
Вінниця, орг.:Мацюк Павло, Мацюк Аліна
10-11.02.2018 Ритм 2018
орг.:Застровський Сергій
Луцьк
10.02.2018 Кубок Ренесансу
орг.:Гамарець Сергій
Київ
10-11.02.2018 Відбіркові на Чемпіонат України
орг.:Шкурєєв Кирилл, Сашков Дмитро
Харків
10.02.2018 Відкритий Чемпіонат Києва 2018
орг.:Володимир Константинов, Євгеній Волошко
Київ
11.02.2018 Відкритий Кубок Полтавської області 2018
орг.:Володимир Константинов, Василь Зіненко
Кременчук
17-18.02.2018 Duet 2018
орг.:Булейко Руслан, Ноздріна Тетяна
Полтава
17-18.02.2018 Masters of Dance
орг.:Майстер Леонід
Черкаси
17-18.02.2018 Прем`єра 2018
орг.:Стадніков Володимир
Київ
25.02.2018 Winter dance
орг.:Канцедал Ігор
Харків
25.02.2018 Відкритий чемпіонат Львівської області
орг.:Тетяна Попович
Львів
25.02.2018 Зірки України
орг.:Дем´ян Кулик
Біла Церква9
25.02.2018 Відкритий Кубок Одеси 2018
орг.:Володимир Константинов, Ігор Чеберко
Одеса
03.03.2018 VI Кубок Фаворита
орг.:Вовненко Юрій
Кропивницький
03-04.03.2018 Odessa spring Championship
орг.:Герасименко Євгеній
Одеса
03.03.2018 Кубок Чемпіона
орг.:Гритчак Дмитро
Київ
03-04.03.2018 Aleman Open Cup 2018
орг.:Аліна Сойфер
Вінниця
04.03.2018 Carnaval Resort and Spa Cup
орг.:Панченко Віталій
Коропово
04.03.2018 Kharkiv Dance Festival. Spring Edition
орг.:Андрющенко Володимир, Климов Андрій
Харків
10-11.03.2018 Ритми весни
орг.:Полигач Ігор
Тернопіль
10-11.03.2018 Kyiv Stars
орг.:Овчинніков Олексій
Київ
11.03.2018 Elite-Triumph Dance Cup
орг.:Барановський Олександр, Лавреньов Костянтин
Кривий Ріг
11.03.2018 Крок до зірок. Другий крок
орг.:Ольга Полуляхова, Сергій Полуляха, Марія Овсієнко
Харків
17.03.2018 Кубок міста Черкаси
орг.:Добрянський Ігор, Добрянська Євгенія
Черкаси
17.03.2018 Startup Dance
орг.:Савчук Алла
Чернігів
17-18.03.2018 Перлина сезону
орг.:Городецький Андрій
Київ
18.03.2018 Харківська Весна
орг.:Караченцев Володимир
Харків
18.03.2018 Bomond Dance Cup
орг.:Ісаєв Сергій
Долинська
18.03.2018 Броварський зорепад
орг.:Бездушна Ірина
Бровари
18.03.2018 Слава Україні
орг.:Мельник Роман, Мельник Анна
Суми
24-25.03.2018 Volyn Open - 2018
орг.:Кузнєчихін Станіслав, Кузнєчихіна Софія
Володимир-Волинський
24-25.03.2018
Чемпіонат СГОСТУ
Київ, орг.:Рада СГОСТУ
25.03.2018 Гармонія танцю 2018
орг.:Портянко Олексій
Кропивницький
25.03.2018 Зустріч друзів
орг.:Гараніна Ольга
Суми
25.03.2018 Весняні Ритми
орг.:Сергій Марич
Одеса
25.03.2018 Sport & Dance Cup
орг.:Сергій Салін
Харків
31.03-01.04.2018
Kings Of The Parquet
Вінниця, орг.:Гладкий Денис, Гладкая Каріна
31.03-01.04.2018 Viennese Waltz Cup 2018
орг.:Ісичко Геннадій
Слобожанський
01.04.2018 Кубок Одеси
орг.:Кузьмінський Георгій, Земляний Дмитро
Одеса
01.04.2018 Кубок мера
орг.:Мілієнко Анна
Вишгород
01.04.2018 TenDance Cup
орг.:Тралков Дмитро, Тралкова Юлія
Харків
01.04.2018 Victoria Trophy
орг.:Труханов Сергій
Кривий Ріг
14.04.2018 Квітневий вернісаж
орг.:Троіцький Дмитро
Київ
15.04.2018 Висхідні зірки
орг.:Цирліна Олександра
Коропові хутори
21-22.04.2018 Кубок Полтавщини 2018
орг.:Жиров Олександр, Дзюбан Оксана, Панасюк Наталя
Полтава
21.04.2018 Весняна феєрія. Відкритий класифікаційний Кубок Черкаської області
орг.:Неверовський Анатолій, Неверовська Каріна
Черкаси
21.04.2018 Кубок мера
орг.:Аврашко Марія
Українка
21.04.2018 Кубок міського голови
орг.:Журавський Сергій
Старокостянтинів
21-22.04.2018 Кубок Святогір`я
орг.:Овчинніков Олексій
Святогірськ
21.04.2018 Енергія танцю
орг.:Русакова Олександра
Харків
21.04.2018 Super Star
орг.:Журавльова Людмила
Кривий Ріг
21.04.2018 Кубок Мироновки
орг.:Майстер Леонід
Мироновка
22.04.2018 Весняний Силует
орг.:Браілова Ірина
Херсон
22.04.2018 Кубок Орхідеї
орг.:Волошин Ігор
Кропивницький
22.04.2018 Air Dance Cup
орг.:Усатюк Олександр, Крохмалюк Олексій
Бориспіль
22.04.2018 Ритми Дніпра
орг.:Долгополов Костянтин
Днепр
22.04.2018 Весняна Одеса
орг.:Сергій Марич
Одеса
28-29.04.2018 IX International Dance Festival Zerkalnaya Struya 2018
орг.:Хавкін Геннадій
Харків
28-29.04.2018 Танцювальний марафон
орг.:Бєлуха Дмитро, Мачулка Володимир
Київ
28-29.04.2018 Polissya Open
орг.:Грибан Михайло, Коноваленко Олександр
Житомир
28.04.2018 Феєрверк талантів
орг.:Стукаленко Світлана
Олександрія
05-06.05.2018 Rivne Open Cup
орг.:Гриценюк Роман
Рівне
06.05.2018 Кубок Співдружності
орг.:Алєксєєв Вадим, Панченко Віталій
Харків
12-13.05.2018 Кубок ректора
орг.:Спінул Ігор
Кропивницький
12.05.2018 Перлини сезону
орг.:Добрянський Ігор, Добрянська Євгенія
Черкаси
12-13.05.2018 Krivbass Open 2018
орг.:Шульга Володимир
Кривий Ріг
12.05.2018 Мрія 2018
орг.:Кабарухін Володимир
Харків
12-13.05.2018 East Ukrainian Cup-2018
орг.:Ольга Полуляхова
Харків
13.05.2018 Кубок Борисполя
орг.:Маркевич Наталія
Бориспіль
19-20.05.2018 Кубок Тренера
орг.:Грабовський Олексій
Київ
20.05.2018 Стань зіркою
орг.:Сафронова Ольга, Сафронов Євгеній
Суми
20.05.2018 VIII Малий кубок міста Харкова
орг.:Шкурєєв Кирилл, Сашков Дмитро
Харків
26.05.2018 Dance in the heart
орг.:Яночок Олександр, Пащенко Микола
Бровари
26.05.2018 Кубок Панди
орг.:Шапкіна Наталія
Київ
27.05.2018 Гран-Прі Слобожанщини 2018
орг.:Бобрусь Костянтин
Харків
27.05.2018 Кубок міста Знам`янка 2018
орг.:Суботін Євгеній
Знам`янка
27.05.2018 Травневий вальс
орг.:Фролов Валентин, Фролова Віра
Черкаси
27.05.2018 Весняна фантазія
орг.:Гордієнко Алла
Чернігів
02-10.06.2018 Chernomorsk Open
орг.:Гритчак Дмитро, Штогрин Володимир
Чорноморськ
02.06.2018 Diamant Cup
орг.:Захаров Сергій
Харків
03.06.2018 Перша столиця - літній формат
орг.:Караченцев Володимир
Харків
03.06.2018 Summer Star 2018
орг.:Посошко Олександр
Северодонецьк
09.06.2018 Закриття сезону
орг.:Майстер Леонід, Майстер Оксана
Черкаси
09-10.06.2018 Odessa Open Cup-2018
орг.:Сергій Марич
Одеса
10.06.2018 Закриття сезону
орг.:Машина Марина
Кропивницький
10.06.2018 EEDSF Open Championship 2018
орг.:Володимир Константинов, Віктор Палій
Коблево
15-17.06.2018 Black Sea Open Cup 2018
орг.:Герасименко Євгеній, Майстер Леонід
Одеса