Календар змагань з бального танцю

УВАГА!!
ВСІ танцюристи, що приймають участь у змаганнях обов’язково повинні мати Стартові Книжки.
Категоріям Дебют та Школа дозволяється придбання стартових книжок без річного внеску.
Танцюристи, що не мають стартових книжок до участі в змаганнях не допускаються

Місяць Місто Категорія

дивитись Архів результатів
Дата Назва Місто Заявки Інфо Категорія Організатор
26.01.2019Crystal cupКиїв запрошення
реєстрація
- Владикіна Анна
26.01.2019«РІК НОВИЙ. ПЕРШІ КРОКИ – 2019»Кропивницький103 запрошення
реєстрація
- Марина Машина, Володимир Мачулка
27.01.2019International Open Dance Sport Festival-Contest `First Capital`Харків576 запрошення
реєстрація
- Караченцев Володимир
02.02.2019Зустріч друзівЧеркаси89 запрошення
реєстрація
- Фролови Валентин та Віра, Добрянські Ігор та Євгенія
02.02.2019Кубок АсгардуКиїв112 запрошення
реєстрація
- Євлашевський Костянтин
09.02.2019Кубок РенессансуКиїв5 запрошення
реєстрація
- Гамарець Сергей, Бєлуха Дмитро
10.02.2019« WINTER TROPHY 2019 »Кривий Ріг2 запрошення
реєстрація
- Івашко Андрій, Мавріна Катерина
17.02.2019Прем єра 2019 ШОУ ЧЕМПіОНіВ МИРУ КРІСТІНА МОШЕНСКА та МАРИУС- АНДРІЙ БАЛАНКиїв80 запрошення
реєстрація
- Стадніков Володимир
17.02.2019Бал Святого ВалентинаМариуполь запрошення
реєстрація
- КСБТ Карнавал
23.02.2019Team Dance CupКиїв запрошення
реєстрація
- Гафонов Артем
02.03.2019Кубок Чемпіона Київ запрошення
реєстрація
- Гритчак Дмтро
03.03.2019Кубок ФаворитаКропивницький запрошення
реєстрація
- Вовненко Юрій
03.03.2019"Super Star 2019"Кривий Ріг запрошення
реєстрація
- Журавльова-Волинець Людмила
09.03 - 10.03.2019Kyiv StarsКиїв запрошення
реєстрація
- Овчинніков Олексій
10.03.2019Elite-Triumph Dance Cup 2019Кривий Ріг запрошення
реєстрація
- Лавренев Константин, Барановский Олександр
16.03 - 17.03.2019Перлина сезонуКиїв запрошення
реєстрація
- Городецький Андрій, Пелих Максим
16.03.2019Start up danceЧернігів запрошення
реєстрація
- Савчук Алла, Склярець Денис
17.03.2019"Харківська весна багато років по тому"Харків запрошення
реєстрація
- Караченцев Володимир
17.03.2019Bomond CupКропивницький запрошення
реєстрація
- Сергій Ісаєв
23.03 - 24.03.2019Київський ВальсКиїв запрошення
реєстрація
- Машин Ігор
24.03.2019Зустріч друзівСуми запрошення
реєстрація
- Гараніна Ольга
24.03.2019Кубок м. ЧеркасиЧеркаси запрошення
реєстрація
- Ігор та Євгенія Добрянські
30.03.2019Кубок міста Кропивницький 2018Кропивницький запрошення
реєстрація
- КСТ "Олімп"
06.04.2019Кубок мераВишгород запрошення
реєстрація
- Мілієнко Анна
13.04.2019 Kings of the parquetВінниця запрошення
реєстрація
- Гладкий Денис
13.04.2019Кубок ОрхідеїКропивницький запрошення
реєстрація
- Волошин Ігор
13.04 - 14.04.2019INTERNATIONAL AIR DANCE CUPБориспіль запрошення
реєстрація
- Усатюк Олександр, Крохмалюк Олексій
14.04.2019Prestige Open Cup - 2019Київ запрошення
реєстрація
- Троіцький Дмитро
20.04 - 21.04.2019 Polissya OpenЖитомир запрошення
реєстрація
- Грибан Михайло, Коноваленко Олександр
20.04.2019Кубок УкраїнкиУкраїнка запрошення
реєстрація
- Аврашко Марія
20.04.2019 Весняна феєріяЧеркаси запрошення
реєстрація
- Неверовський Анатолій та Каріна
20.04 - 21.04.2019Танцювальний МарафонКиїв запрошення
реєстрація
- Бєлуха Дмитро, Мачулка Володимир
11.05.2019Зірки ОлімпуКиїв запрошення
реєстрація
- Крамар Ольга
11.05 - 12.05.2019"Krivbass open 2019. Кубок мера"Кривий Ріг запрошення
реєстрація
- Шульга Володимир
12.05.2019Кубок Борисполя- 15 роківБориспіль запрошення
реєстрація
- Маркевич Наталя
18.05 - 19.05.2019Кубок ТренераКиїв запрошення
реєстрація
- Грабовський Олексій, Андрусенко Марина
25.05.2019Panda Cup Київ запрошення
реєстрація
- Шапкіна Наталья, Родичева Ольга
26.05.2019Весняна фантазіяЧернігів запрошення
реєстрація
- Гордієнко Алла
26.05.2019Dance LifeКиїв запрошення
реєстрація
- Шиманський Андрій
26.05.2019Травневий вальс Черкаси запрошення
реєстрація
- Фролови Валентин та Віра
02.06.2019Перша столиця закрыває сезон. Літній КубокХарків запрошення
реєстрація
- Караченцев Володимир
06.06.2019Uman Dance CupУмань запрошення
реєстрація
- Кравченко Олександр